MÖBLER / Stolar & Fåtöljer / Karmstol 14235483
nr 1423 5483
Karmstol
1700-tal
Kondition: slitage, skador
Utrop:
1.000 kr
Såld:
900 kr
måndag 4 oktober 2021
kl 20:44:52
800 kr
800 kr
800 kr (Budbetjänt)